Menu
RSS
TINKERBELL: LEGJENDA E NEVERBEAST

TINKERBELL: LEGJENDA E NEVERBEAS…

Zana argëtuese dhe e...

TË TËRBUAR 7

TË TËRBUAR 7

Deckard Shaw kërkon ...

TË SHPEJTË DHE TË TËRBUAR 6

TË SHPEJTË DHE TË TËRBUAR 6

Që nga aventura e ty...

PA DHIMBJE NUK KA ARRITJE

PA DHIMBJE NUK KA ARRITJE

Michael Bay, regjiso...

LIGËSI E VDEKUR

LIGËSI E VDEKUR

Nga producenti i hor...

DASMA E MADHE

DASMA E MADHE

Një kast yjesh për n...

NJERIU I HEKURT 3

NJERIU I HEKURT 3

Iron Man, Tony Stark...

UDHËTIM FAJI

UDHËTIM FAJI

Barbra Streisand e S...

PARKER

PARKER

Parker eshte nje haj...

G.I. JOE: HAKMARRJA

G.I. JOE: HAKMARRJA

Kete here G.I.Joes n...

Prev Next
Avioni i drogës, “rrëfehet” operatori i Kullës së Kontrollit    Kryeprokurori Llalla, po hetojme nje ceshtje qe do te ndryshoje te ardhmen e vendit.    Ekzekutohet tregtari i pllakave. Zbardhen konfliktet e djemve të viktimës    Durrës, plumba makinës së përgjegjësit të Ujësjellësit    Tiranë, gjimnazistja hidhet nga kati i tretë i shkollës “Aleks Buda”    Ambasadori i SHBA-së, Arvizu në Presidencë takon Nishanin    Horoskopi i dites    Pr/ligji për kreun e ILDKP, Fino: S’bëhemi bujarë me Bujarin    Horoskopi i dites    Aksident në Levan-Tepelenë, 1 i vdekur, 2 plagosen    Protesta e studentëve për diplomat, Rektorati: Së shpejti nis shpërndarja    Shkodër, pinte kafe me një mik, qëllohet me armë në tavolinë    Theth, turistët francezë zhbllokohen nga bora pas 18 orësh: Jemi mirë    Itali, i riu shqiptar ekzekutohet me plumb në ballë    “Ja si torturuan 14 nëpunës burgu deri në vdekje Karelin”    75% e fëmijëve shqiptarë përjetojnë dhunë    Gardiani: Kareli u torturua me pistoletë elektrike në Malandrino    Lufta për jetën e vajzës, familja nga Fieri apel për ndihmë    Ekzekutimi i Fiqiriut, 10 vite burg për Nazimen: Kërkoj mëshirë si fëmijë    Incidenti në Këshillin Bashkiak, Kosovrasti depoziton kallëzim penal për sekretarin    Kuçovë, e përplas automjeti, plagoset rëndë 4-vjeçari    Kosovrasti: "Të majtët" veprim të paligjshëm dhe dhunë, po përgatitet denoncimi    Përkujtohet deputeti Fatmir Xhindi    Finalizohet me sukses operacioni i koduar “Unaza”    Vidhet argjendaria në qënder të Fierit    Lushnje: Vrasje në tregun e frutave    Kapet në Vlorë skafi me 400 kg kanabis sativa    Alarmi i BB për të rinjtë shqiptarë    Kërkimet për gaz ne Adriatik    Durrës, taksisti merret peng dhe i pritet veshi, autori në kërkim
Login
x
o
Regjistrohu
x
o

A+ A A-

Ekzekutohet tregtari i pllakave. Zbardhen konfliktet e djemve të viktimës

Viktima Agron Ymeraj Viktima Agron Ymeraj

Në lidhje me ngjarjen e ndodhur sot në Fier, ku është vrarë me armë zjarri shtetasi Agron Ymeraj, 51 vjeç, banues në Fier, strukturat policore janë duke punuar intensivisht për zbardhjen e saj.

Dyshohet se viktima është qëlluar për shkak të disa konflikteve të mëparshme.

Në datë 10.08.2010 shtetasi Eni Veshi dhe shtetasi Lorenc Buzi kanë tentuar të vrasin shtetasin Juljan Ymeraj (djali i viktimës Agron Ymeraj).

Për këtë tentativë vrasje, ata janë dënuar me kusht.

Në datë 31.08.2011 shtetasi Juljan Ymeraj dhe vëllai i tij dyshohen se kanë vrarë shtetasin Koli Veshi dhe kanë tentuar të vrasin djalin e tij, shtetasin Eni Veshi.

Për këtë ngjarje janë arrestuar si autorë të dyshuar Juliani dhe i vëllai, por me vendim nr. 304 datë 30.09.2013 të Gjykatës së Shkallës së Parë Fier, janë deklaruar të pafajshëm dhe janë liruar, ndërsa Prokuroria ka kërkuar për secilin prej të dyshuarve nga 25 vjet burg.

Ky vendim është apeluar nga Prokuroria e Rrethit Fier.

Janë duke u kryer veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje për të cilën ka të dhëna se si autor i dyshuar i saj është shtetasi Eni Veshi.

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

back to top