Menu
RSS
TINKERBELL: LEGJENDA E NEVERBEAST

TINKERBELL: LEGJENDA E NEVERBEAS…

Zana argëtuese dhe e...

TË TËRBUAR 7

TË TËRBUAR 7

Deckard Shaw kërkon ...

TË SHPEJTË DHE TË TËRBUAR 6

TË SHPEJTË DHE TË TËRBUAR 6

Që nga aventura e ty...

PA DHIMBJE NUK KA ARRITJE

PA DHIMBJE NUK KA ARRITJE

Michael Bay, regjiso...

LIGËSI E VDEKUR

LIGËSI E VDEKUR

Nga producenti i hor...

DASMA E MADHE

DASMA E MADHE

Një kast yjesh për n...

NJERIU I HEKURT 3

NJERIU I HEKURT 3

Iron Man, Tony Stark...

UDHËTIM FAJI

UDHËTIM FAJI

Barbra Streisand e S...

PARKER

PARKER

Parker eshte nje haj...

G.I. JOE: HAKMARRJA

G.I. JOE: HAKMARRJA

Kete here G.I.Joes n...

Prev Next
Avioni i drogës, “rrëfehet” operatori i Kullës së Kontrollit    Kryeprokurori Llalla, po hetojme nje ceshtje qe do te ndryshoje te ardhmen e vendit.    Ekzekutohet tregtari i pllakave. Zbardhen konfliktet e djemve të viktimës    Durrës, plumba makinës së përgjegjësit të Ujësjellësit    Tiranë, gjimnazistja hidhet nga kati i tretë i shkollës “Aleks Buda”    Ambasadori i SHBA-së, Arvizu në Presidencë takon Nishanin    Horoskopi i dites    Pr/ligji për kreun e ILDKP, Fino: S’bëhemi bujarë me Bujarin    Horoskopi i dites    Aksident në Levan-Tepelenë, 1 i vdekur, 2 plagosen    Protesta e studentëve për diplomat, Rektorati: Së shpejti nis shpërndarja    Shkodër, pinte kafe me një mik, qëllohet me armë në tavolinë    Theth, turistët francezë zhbllokohen nga bora pas 18 orësh: Jemi mirë    Itali, i riu shqiptar ekzekutohet me plumb në ballë    “Ja si torturuan 14 nëpunës burgu deri në vdekje Karelin”    75% e fëmijëve shqiptarë përjetojnë dhunë    Gardiani: Kareli u torturua me pistoletë elektrike në Malandrino    Lufta për jetën e vajzës, familja nga Fieri apel për ndihmë    Ekzekutimi i Fiqiriut, 10 vite burg për Nazimen: Kërkoj mëshirë si fëmijë    Incidenti në Këshillin Bashkiak, Kosovrasti depoziton kallëzim penal për sekretarin    Kuçovë, e përplas automjeti, plagoset rëndë 4-vjeçari    Kosovrasti: "Të majtët" veprim të paligjshëm dhe dhunë, po përgatitet denoncimi    Përkujtohet deputeti Fatmir Xhindi    Finalizohet me sukses operacioni i koduar “Unaza”    Vidhet argjendaria në qënder të Fierit    Lushnje: Vrasje në tregun e frutave    Kapet në Vlorë skafi me 400 kg kanabis sativa    Alarmi i BB për të rinjtë shqiptarë    Kërkimet për gaz ne Adriatik    Durrës, taksisti merret peng dhe i pritet veshi, autori në kërkim
Login
x
o
Regjistrohu
x
o

A+ A A-

Horoskopi i dites

Horoskopi i dites Horoskopi i dites

Horoskopi i dites

Dashi 21/3 - 20/4 Gjetja e një aleati në punë do të ishte ideja më e mirë për të realizuar të gjitha projektet që keni në mëndje. Mbrëmja do ta kaloni mes miqve. 

Demi 21/4 - 21/5 

Në marrëdhënien tuaj në çift duhet të shmangni tonet e larta të zërit. Në aspektin profesionalë duhet të jeni të hapur ndaj ideve. 

Binjaket 22/5 - 21/6

Sot dita do të jetë e mbushur me lajme pozitive në aspektin profesionalë edhe në jetën private. Diçka do të ndryshojë në jetën tuaj.  

Gaforrja 22/6 - 22/7 

Do të dini të përfitoni nga një mundësi që do t’ju vijë në këto momente. Në punë do t’ju besohen detyra impenjative.   

Luani 23/7 - 21/8 

Edhe pse sot do të jeni të ngarkuar me punë të ndryshme do të arrini të gjeni kohë për partnerin dhe më në fund do t’i dedikoheni vetëm atij. 

Virgjëresha 22/8 - 23/9

Në fushën e ndjenjave do të keni njohje interesante dhe do t’i dedikoheni plotësisht vetes suaj. Në punë çdo gjë procedon siç duhet. 

Peshorja 24/9 - 23/10 

Në punë i jepni rëndësi gjërave kryesore. Të gjitha idetë tuaj nuk mund t’i vini në jetë. Në fushën e ndjenjave do të keni zhvillime interesante.  

Akrepi 24/10 - 22/11 

Intuita do të jetë kryefjala e kësaj dite. Çdo hapë që do të hidhni në punë apo në jetën privatë do të veproni me intuitë. 

Shigjetari 23/11 - 22/12 

Fati do të jetë në krahun tuaj sot. Në punë duhet të shmangni marrjen e vendimeve. Në dashuri do t’i qëndroni strikt asaj që keni premtuar.  

Bricjapi 23/12 - 20/1

Nuk do të dini të silleni karshi një mikut tuaj të vjetër në një situatë pak të çuditshme. Në punë do të ndiqni këshillat e eprorit tuaj.   

Ujori 21/1 - 19/2

Duhet të punoni shumë fortë për t’i dhen vetes tuaj një momente pushimi. Në fushën e ndjenjave do të përballoni një situatë shumë emocionuese.  

Peshqit 20/2 - 20/3 

Në aspektin profesionalë do të merrni një përgjigje që e prisnit prej kohësh. Në mbrëmje do të jeni midis njerëzve të dashur.   

 
 

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

back to top