Menu
RSS
TINKERBELL: LEGJENDA E NEVERBEAST

TINKERBELL: LEGJENDA E NEVERBEAS…

Zana argëtuese dhe e...

TË TËRBUAR 7

TË TËRBUAR 7

Deckard Shaw kërkon ...

TË SHPEJTË DHE TË TËRBUAR 6

TË SHPEJTË DHE TË TËRBUAR 6

Që nga aventura e ty...

PA DHIMBJE NUK KA ARRITJE

PA DHIMBJE NUK KA ARRITJE

Michael Bay, regjiso...

LIGËSI E VDEKUR

LIGËSI E VDEKUR

Nga producenti i hor...

DASMA E MADHE

DASMA E MADHE

Një kast yjesh për n...

NJERIU I HEKURT 3

NJERIU I HEKURT 3

Iron Man, Tony Stark...

UDHËTIM FAJI

UDHËTIM FAJI

Barbra Streisand e S...

PARKER

PARKER

Parker eshte nje haj...

G.I. JOE: HAKMARRJA

G.I. JOE: HAKMARRJA

Kete here G.I.Joes n...

Prev Next
Avioni i drogës, “rrëfehet” operatori i Kullës së Kontrollit    Kryeprokurori Llalla, po hetojme nje ceshtje qe do te ndryshoje te ardhmen e vendit.    Ekzekutohet tregtari i pllakave. Zbardhen konfliktet e djemve të viktimës    Durrës, plumba makinës së përgjegjësit të Ujësjellësit    Tiranë, gjimnazistja hidhet nga kati i tretë i shkollës “Aleks Buda”    Ambasadori i SHBA-së, Arvizu në Presidencë takon Nishanin    Horoskopi i dites    Pr/ligji për kreun e ILDKP, Fino: S’bëhemi bujarë me Bujarin    Horoskopi i dites    Aksident në Levan-Tepelenë, 1 i vdekur, 2 plagosen    Protesta e studentëve për diplomat, Rektorati: Së shpejti nis shpërndarja    Shkodër, pinte kafe me një mik, qëllohet me armë në tavolinë    Theth, turistët francezë zhbllokohen nga bora pas 18 orësh: Jemi mirë    Itali, i riu shqiptar ekzekutohet me plumb në ballë    “Ja si torturuan 14 nëpunës burgu deri në vdekje Karelin”    75% e fëmijëve shqiptarë përjetojnë dhunë    Gardiani: Kareli u torturua me pistoletë elektrike në Malandrino    Lufta për jetën e vajzës, familja nga Fieri apel për ndihmë    Ekzekutimi i Fiqiriut, 10 vite burg për Nazimen: Kërkoj mëshirë si fëmijë    Incidenti në Këshillin Bashkiak, Kosovrasti depoziton kallëzim penal për sekretarin    Kuçovë, e përplas automjeti, plagoset rëndë 4-vjeçari    Kosovrasti: "Të majtët" veprim të paligjshëm dhe dhunë, po përgatitet denoncimi    Përkujtohet deputeti Fatmir Xhindi    Finalizohet me sukses operacioni i koduar “Unaza”    Vidhet argjendaria në qënder të Fierit    Lushnje: Vrasje në tregun e frutave    Kapet në Vlorë skafi me 400 kg kanabis sativa    Alarmi i BB për të rinjtë shqiptarë    Kërkimet për gaz ne Adriatik    Durrës, taksisti merret peng dhe i pritet veshi, autori në kërkim
Login
x
o
Regjistrohu
x
o

A+ A A-
TINKERBELL: LEGJENDA E NEVERBEAST

TINKERBELL: LEGJENDA E NEVERBEAST

Zana argëtuese dhe e talentuar Fawn beson se një libër nuk mund të gjykohet nga kopertina e tij, ose një kafshë nga pamja e jashtme e saj, kështu që ajo miqësohet me një krijesë të madhe dhe misterioze të njohur si NeverBeast.

  1. Me Video
  2. Të Ndryshme
  3. Politikë
  4. Nga Bota
  5. Lajme Sportive
TINKERBELL: LEGJENDA E NEVERBEAST

TINKERBELL: LEGJEN…

Zana argëtuese dhe e talentuar Fawn beson se ...

TË TËRBUAR 7

TË TËRBUAR 7

Deckard Shaw kërkon të hakmerret ndaj Dominic...

TË SHPEJTË DHE TË TËRBUAR 6

TË SHPEJTË DHE TË …

Që nga aventura e tyre e fundit kanë kaluar k...

PA DHIMBJE NUK KA ARRITJE

PA DHIMBJE NUK KA …

Michael Bay, regjisori i filmave “Transformer...

Jay Z dhe Beyonce në Kubë, Shtëpia e Bardhë mohon lejen

Jay Z dhe Beyonce …

Zëdhënësi i presidentit amerikan Barak Obama ...

Shakira ngushëllon Pike me puthje

Shakira ngushëllon…

Zherard Pike duket se e ka hedhur pas krahëve...

Gjenet e reja lidhen me mbipeshën

Gjenet e reja lidh…

Një ekip i shkencëtarëve ndërkombëtarë ka zbu...

iPhone 5S, me dy dimensione të ekranit?

iPhone 5S, me dy d…

Prodhuesit e famshëm si Samsung, LG dhe HTC o...

Reforma territoriale, Fino: Të hënën mblidhet komisioni

Reforma territoria…

Bashkëkryetari i komisionit të Reformës Zgjed...

Ndarja territoriale, komisioni shtyhet edhe 2 muaj, PD: Destabilitet

Ndarja territorial…

Konferenca e Kryetarëve vendosi sot me votat ...

Katalizatori i sigurisë evropiane

Katalizatori i sig…

Aneksimi i Krimesë nga Rusia dhe kërcënimet e...

Ndarja territoriale, Meta- Opozitës: Reflekto deri të enjten, mos abuzo

Ndarja territorial…

Një ditë para mbledhjes së Konferencës së kry...

Gjermani, kapen 5.6 ton marijuanë shqiptare, ishte fshehur në blloqe graniti

Gjermani, kapen 5.…

Autoritetet policore të Bavarisë në Gjermani,...

Vizita e Obamës në Azi, në fokus marrëveshja e Trans-Paqësorit

Vizita e Obamës në…

Pas përfundimit të luftës në Irak dhe pakësim...

Indonezi, pasagjeri tenton të rrëmbejë avionin

Indonezi, pasagjer…

 Një pasagjer është arrestuar në Indonez...

Tragjedia në traget, “heroina” që dha jetën për të shpëtuar studentët

Tragjedia në trage…

Në raste tragjedish ka gjithnjë edhe heronj. ...

Përfundon maratona e Bostonit, amerikani dhe keniania fitues

Përfundon maratona…

Atleti amerikan Meb Keflezigiu për meshkujt d...

Vllaznia rimerr vendin e 6

Vllaznia rimerr ve…

Vllaznia mposhti 2-0 skuadrën e Lushnjës në “...

F1, Hamilton fiton edhe në Bahrein

F1, Hamilton fiton…

Dy pilotët e Mercedes dominojnë tërësisht Çmi...

Çelsi fiton "in-extremis", shpreson edhe Fenerbaçe

Çelsi fiton "…

Ndoshta nuk ka qenë spektakli i Championsit, ...

Lajmet e Fundit

Avioni i drogës, “rrëfehet” operatori i Kullës së Kontrollit

17 Maj, 2014

Avioni i drogës, “rrëfehet…

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka marrë në pyetje për rreth 4 orë Erion Piperon, ...

Kryeprokurori Llalla, po hetojme nje ceshtje qe do te ndryshoje te ardhmen e vendit.

17 Maj, 2014

Kryeprokurori Llalla, po h…

Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla bëri të ditur se nga organi i akuzës ja...

Gjermani, kapen 5.6 ton marijuanë shqiptare, ishte fshehur në blloqe graniti

16 Maj, 2014

Gjermani, kapen 5.6 ton ma…

Autoritetet policore të Bavarisë në Gjermani, në bashkëpunim me autoritetet doga...

Ekzekutohet tregtari i pllakave. Zbardhen konfliktet e djemve të viktimës

16 Maj, 2014

Ekzekutohet tregtari i pll…

Në lidhje me ngjarjen e ndodhur sot në Fier, ku është vrarë me armë zjarri shtet...

Vizita e Obamës në Azi, në fokus marrëveshja e Trans-Paqësorit

25 Prill, 2014

Vizita e Obamës në Azi, në…

Pas përfundimit të luftës në Irak dhe pakësimit të përfshirjes ushtarake amerika...

Indonezi, pasagjeri tenton të rrëmbejë avionin

25 Prill, 2014

Indonezi, pasagjeri tenton…

 Një pasagjer është arrestuar në Indonezi, pasi është përpjekur për të marr...

Ekspertët rusë: Në vitin 2035 formohet “Shqipëria e Madhe”

25 Prill, 2014

Ekspertët rusë: Në vitin 2…

Ekspertët rusë kanë vlerësuar se në vitin 2035 do të formohet “Shqipëria e Madhe...