Menu
RSS
TINKER BELL AND THE LEGEND OF THE NEVERBEAST

TINKER BELL AND THE LEGEND OF TH…

Fun and talented ani...

FURIOUS 7

FURIOUS 7

Dominic Torretto and...

FAST AND FURIOUS 6

FAST AND FURIOUS 6

Since their recent a...

PAIN AND GAIN

PAIN AND GAIN

Michael Bay, directo...

THE EVIL DEAD

THE EVIL DEAD

Nga producenti i hor...

THE BIG WEDDING

THE BIG WEDDING

Një kast yjesh për n...

IRON MAN 3

IRON MAN 3

Iron Man, Tony Stark...

THE GUILT TRIP

THE GUILT TRIP

Barbra Streisand e S...

PARKER

PARKER

Parker eshte nje haj...

G.I. JOE: RETALIATION

G.I. JOE: RETALIATION

Kete here G.I.Joes n...

Prev Next
Avioni i drogës, “rrëfehet” operatori i Kullës së Kontrollit    Kryeprokurori Llalla, po hetojme nje ceshtje qe do te ndryshoje te ardhmen e vendit.    Ekzekutohet tregtari i pllakave. Zbardhen konfliktet e djemve të viktimës    Durrës, plumba makinës së përgjegjësit të Ujësjellësit    Tiranë, gjimnazistja hidhet nga kati i tretë i shkollës “Aleks Buda”    Ambasadori i SHBA-së, Arvizu në Presidencë takon Nishanin    Horoskopi i dites    Pr/ligji për kreun e ILDKP, Fino: S’bëhemi bujarë me Bujarin    Horoskopi i dites    Aksident në Levan-Tepelenë, 1 i vdekur, 2 plagosen    Protesta e studentëve për diplomat, Rektorati: Së shpejti nis shpërndarja    Shkodër, pinte kafe me një mik, qëllohet me armë në tavolinë    Theth, turistët francezë zhbllokohen nga bora pas 18 orësh: Jemi mirë    Itali, i riu shqiptar ekzekutohet me plumb në ballë    “Ja si torturuan 14 nëpunës burgu deri në vdekje Karelin”    75% e fëmijëve shqiptarë përjetojnë dhunë    Gardiani: Kareli u torturua me pistoletë elektrike në Malandrino    Lufta për jetën e vajzës, familja nga Fieri apel për ndihmë    Ekzekutimi i Fiqiriut, 10 vite burg për Nazimen: Kërkoj mëshirë si fëmijë    Incidenti në Këshillin Bashkiak, Kosovrasti depoziton kallëzim penal për sekretarin    Kuçovë, e përplas automjeti, plagoset rëndë 4-vjeçari    Kosovrasti: "Të majtët" veprim të paligjshëm dhe dhunë, po përgatitet denoncimi    Përkujtohet deputeti Fatmir Xhindi    Finalizohet me sukses operacioni i koduar “Unaza”    Vidhet argjendaria në qënder të Fierit    Lushnje: Vrasje në tregun e frutave    Kapet në Vlorë skafi me 400 kg kanabis sativa    Alarmi i BB për të rinjtë shqiptarë    Kërkimet për gaz ne Adriatik    Durrës, taksisti merret peng dhe i pritet veshi, autori në kërkim
Log in
x
or
Register
x
or

A+ A A-

Rezarta Shkurta, shtatzënë pas 7 vitesh martesë

Rezarta Shkurta, shtatzënë pas 7 vitesh martesë

Ka pak kohë që është larguar nga aktivitetet artistike dhe në fakt ka një arsye të fortë. Mësojmë se këngëtarja e mirënjohur Rezarta Shkurta është rreth tre muaj shtatzënë dhe ka shtyrë për më vonë të gjitha impenjimet e tjera, për t’iu përkushtuar një ngjarjeje unike në jetën e një femre, siç është sjellja në jetë e një fëmije.

E martuar prej shtatë vitesh me Ermal Hoxhën, këngëtarja 26-vjeçare ka bërë kuriozë shumë njerëz, për faktin pse në jetën e tyre nuk po hynte një fëmijë, meqenëse martesa e tyre mund të konsiderohet relativisht e gjatë. E pyetur mbi këtë fakt në intervista të ndryshme, Rezarta është shprehur se ishte diçka që e dëshironin të dy, por, si një artiste e re, dëshironte t’i përkushtohej karrierës si këngëtare dhe për këtë fakt kishte gjetur mirëkuptimin edhe të bashkëshortit të saj. Pikërisht për këtë arsye, kur mësuam nga disa burime tonat lajmin e shtatzënisë, në fillim dyshuam për vërtetësinë, prandaj dhe vendosëm të pyesnim vetë këngëtaren. Ajo konfirmoi faktin që është shtatzënë, edhe pse na shprehu mungesën e dëshirës për ta publikuar atë në media, thjesht vetëm për supersticion.

Meqë nuk arriti të na bindë, pyetjes sonë nëse kjo shtatzëni ishte e planifikuar apo spontane, ajo iu përgjigj: “Ishte e planifikuar, ishim gati për t’u bërë prindër dhe jemi shumë të lumtur për këtë fakt”. Mësojmë se Rezarta këto kohë po rri në Durrës pranë familjës së saj, ku krahas përkujdesjes së bashkëshortit, ka edhe atë të familjarëve, si dhe i jep vetes mundësi të shijojë ajrin e pastër të bregut të detit, që është aq i rëndësishëm për një femër shtatzënë. Ne jemi shumë kureshtarë të shohim Rezartën shtatzënë, megjithëse është ende herët për të parë ndryshime të mëdha në fizikun e saj. Është gjithmonë shumë interesante të shohësh një femër seksi se si duket me transformimet fizike që sjell shtatzënia. Ne urojmë që gjithçka të shkojë mbarë për të dhe beben që do të sjellë në jetë.

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

back to top