Menu
RSS
TINKER BELL AND THE LEGEND OF THE NEVERBEAST

TINKER BELL AND THE LEGEND OF TH…

Fun and talented ani...

FURIOUS 7

FURIOUS 7

Dominic Torretto and...

FAST AND FURIOUS 6

FAST AND FURIOUS 6

Since their recent a...

PAIN AND GAIN

PAIN AND GAIN

Michael Bay, directo...

THE EVIL DEAD

THE EVIL DEAD

Nga producenti i hor...

THE BIG WEDDING

THE BIG WEDDING

Një kast yjesh për n...

IRON MAN 3

IRON MAN 3

Iron Man, Tony Stark...

THE GUILT TRIP

THE GUILT TRIP

Barbra Streisand e S...

PARKER

PARKER

Parker eshte nje haj...

G.I. JOE: RETALIATION

G.I. JOE: RETALIATION

Kete here G.I.Joes n...

Prev Next
Avioni i drogës, “rrëfehet” operatori i Kullës së Kontrollit    Kryeprokurori Llalla, po hetojme nje ceshtje qe do te ndryshoje te ardhmen e vendit.    Ekzekutohet tregtari i pllakave. Zbardhen konfliktet e djemve të viktimës    Durrës, plumba makinës së përgjegjësit të Ujësjellësit    Tiranë, gjimnazistja hidhet nga kati i tretë i shkollës “Aleks Buda”    Ambasadori i SHBA-së, Arvizu në Presidencë takon Nishanin    Horoskopi i dites    Pr/ligji për kreun e ILDKP, Fino: S’bëhemi bujarë me Bujarin    Horoskopi i dites    Aksident në Levan-Tepelenë, 1 i vdekur, 2 plagosen    Protesta e studentëve për diplomat, Rektorati: Së shpejti nis shpërndarja    Shkodër, pinte kafe me një mik, qëllohet me armë në tavolinë    Theth, turistët francezë zhbllokohen nga bora pas 18 orësh: Jemi mirë    Itali, i riu shqiptar ekzekutohet me plumb në ballë    “Ja si torturuan 14 nëpunës burgu deri në vdekje Karelin”    75% e fëmijëve shqiptarë përjetojnë dhunë    Gardiani: Kareli u torturua me pistoletë elektrike në Malandrino    Lufta për jetën e vajzës, familja nga Fieri apel për ndihmë    Ekzekutimi i Fiqiriut, 10 vite burg për Nazimen: Kërkoj mëshirë si fëmijë    Incidenti në Këshillin Bashkiak, Kosovrasti depoziton kallëzim penal për sekretarin    Kuçovë, e përplas automjeti, plagoset rëndë 4-vjeçari    Kosovrasti: "Të majtët" veprim të paligjshëm dhe dhunë, po përgatitet denoncimi    Përkujtohet deputeti Fatmir Xhindi    Finalizohet me sukses operacioni i koduar “Unaza”    Vidhet argjendaria në qënder të Fierit    Lushnje: Vrasje në tregun e frutave    Kapet në Vlorë skafi me 400 kg kanabis sativa    Alarmi i BB për të rinjtë shqiptarë    Kërkimet për gaz ne Adriatik    Durrës, taksisti merret peng dhe i pritet veshi, autori në kërkim
Log in
x
or
Register
x
or

A+ A A-

BB6, zbulohet historia e dashurisë së Rikes me reperin Noizy

BB6, zbulohet historia e dashurisë së Rikes me reperin Noizy

Rike ishte ftuar që të merrte pjesë që në edicionin e kaluar të “Big Brother”-it, por nga angazhimet e shumta që kishte pasur, e kishte refuzuar këtë propozim. Ndërkohë, në këtë edicion nuk kishte se si të mungonte.

“Big Brother”, të shtunën që lamë pas u zbukurua edhe nga një modele superseksi. Bëhet fjalë për bukuroshen Rike Roci, e cila jeton në Milano të Italisë së bashku me nënën, vëllain dhe motrën e saj. Ajo atje punon si modele, edhe pse në opinionin shqiptar nuk është dhe aq e njohur për shkak se angazhimet si modele i ka fokusuar për momentin vetëm atje.

Së bashku me lajmin, ne ju zbulojmë edhe imazhe të nxehta të modeles së njohur, së bashku me të dashurin e saj, italianin Luca Binatti, i cili nga sa mësuam është një prej DJ-ve më të njohur në Itali. Rike, nga sa mësohet është mikeshë e ngushtë me Klodian Çelën, banorin e shumëpërfolur të “BB3”, i cili u bë i pari personazh që pranoi prirjet homoseksuale.

Por Luca nuk është i dashuri i vetëm që Rike ka pasur në jetë. Para tij mësohet se ajo ka qenë në një histori dashurie me reperin e suksesshëm nga Shqipëria, Noizy. Fotot që sjellim sot tregojnë për marrëdhënien e tyre, e cila është konfirmuar për “Bluetooth” nga burime të afërta me vajzën bukuroshe dhe reperin.

Të njëjtat burime pohojnë se “sa herë që Noizy shkonte në Itali për koncerte, Rike ishte aty për ta shoqëruar”. “Shkonin shumë mirë bashkë dhe Rike dukej e dashuruar. Qëndronte me ditë e mbyllur në hotel me Noizy-n”, rrëfen një shoqe e saja. Marrëdhënia e tyre tashmë ka përfunduar, por pavarësisht kësaj, ata kanë vazhduar komunikimin me njëri-tjetrin, duke mbetur miq të mirë.

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

back to top