Menu
RSS
TINKER BELL AND THE LEGEND OF THE NEVERBEAST

TINKER BELL AND THE LEGEND OF TH…

Fun and talented ani...

FURIOUS 7

FURIOUS 7

Dominic Torretto and...

FAST AND FURIOUS 6

FAST AND FURIOUS 6

Since their recent a...

PAIN AND GAIN

PAIN AND GAIN

Michael Bay, directo...

THE EVIL DEAD

THE EVIL DEAD

Nga producenti i hor...

THE BIG WEDDING

THE BIG WEDDING

Një kast yjesh për n...

IRON MAN 3

IRON MAN 3

Iron Man, Tony Stark...

THE GUILT TRIP

THE GUILT TRIP

Barbra Streisand e S...

PARKER

PARKER

Parker eshte nje haj...

G.I. JOE: RETALIATION

G.I. JOE: RETALIATION

Kete here G.I.Joes n...

Prev Next
Avioni i drogës, “rrëfehet” operatori i Kullës së Kontrollit    Kryeprokurori Llalla, po hetojme nje ceshtje qe do te ndryshoje te ardhmen e vendit.    Ekzekutohet tregtari i pllakave. Zbardhen konfliktet e djemve të viktimës    Durrës, plumba makinës së përgjegjësit të Ujësjellësit    Tiranë, gjimnazistja hidhet nga kati i tretë i shkollës “Aleks Buda”    Ambasadori i SHBA-së, Arvizu në Presidencë takon Nishanin    Horoskopi i dites    Pr/ligji për kreun e ILDKP, Fino: S’bëhemi bujarë me Bujarin    Horoskopi i dites    Aksident në Levan-Tepelenë, 1 i vdekur, 2 plagosen    Protesta e studentëve për diplomat, Rektorati: Së shpejti nis shpërndarja    Shkodër, pinte kafe me një mik, qëllohet me armë në tavolinë    Theth, turistët francezë zhbllokohen nga bora pas 18 orësh: Jemi mirë    Itali, i riu shqiptar ekzekutohet me plumb në ballë    “Ja si torturuan 14 nëpunës burgu deri në vdekje Karelin”    75% e fëmijëve shqiptarë përjetojnë dhunë    Gardiani: Kareli u torturua me pistoletë elektrike në Malandrino    Lufta për jetën e vajzës, familja nga Fieri apel për ndihmë    Ekzekutimi i Fiqiriut, 10 vite burg për Nazimen: Kërkoj mëshirë si fëmijë    Incidenti në Këshillin Bashkiak, Kosovrasti depoziton kallëzim penal për sekretarin    Kuçovë, e përplas automjeti, plagoset rëndë 4-vjeçari    Kosovrasti: "Të majtët" veprim të paligjshëm dhe dhunë, po përgatitet denoncimi    Përkujtohet deputeti Fatmir Xhindi    Finalizohet me sukses operacioni i koduar “Unaza”    Vidhet argjendaria në qënder të Fierit    Lushnje: Vrasje në tregun e frutave    Kapet në Vlorë skafi me 400 kg kanabis sativa    Alarmi i BB për të rinjtë shqiptarë    Kërkimet për gaz ne Adriatik    Durrës, taksisti merret peng dhe i pritet veshi, autori në kërkim
Log in
x
or
Register
x
or

A+ A A-

Ingrid Gjoni, set fotosh me Paridin

Ingrid Gjoni, set fotosh me Paridin Ingrid Gjoni, set fotosh me Paridin

Përveçse një këngëtare e suksesshme, tashmë Ingridi na shfaqet dhe një nënë e përkushtuar çdo moment.

Këtë e shikojmë çdo ditë në rrjetet sociale, pas postimeve të shumta që Ingridi bën, e shoqëruar nga djali i saj 2 vjeçar Paridi. Së fundmi, këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni, ka realizuar dhe një fotosesion me të birin me tendencat më të fundit të modës.

Përmes këtyre fotove, vërtetojmë dhe fjalën e urtë popullore “Bëm mama, të të ngjajë”, ku Paridi 2 vjeçar pozon në mënyrë perfekte, duke na lënë të kuptojmë që nënë e bir, janë në sintoni të shkëlqyer me njëri-tjetrin. Më herët Ingridi ka thënë për gazetën se djali i ka ndryshuar jetën, duke e bërë një nënë mjaftë të përkushtuar dhe e dhënë pas tij.

“Ai është si shpirt i vogël dhe unë vrapoj çdo moment pas tij. Nuk mund të qëndroj larg tij për shumë gjatë. Di të them këtë që, Paridi më ka ndryshuar komplet jetën time. Tani është rritur dhe është bërë më i bukur dhe jemi shumë të dhënë pas njëri-tjetrit”, shpreh Ingridi.

Ajo çka na ka suprizuar në këtë album të realizuar ditët e fundit, është mënyra se si Paridi i vogël ka pozuar, një qëndrim prej një modeli të zgjedhur nga fushatat publicitare që organizohen në botë. Përveç të birit, Paridit, ajo çka na suprizoi në këtë fotosesioni ishin dhe linjat perfekte të këngëtares Ingrid Gjoni e cila së fundmi arriti suksese në këngën e saj të fundit.

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

back to top