Menu
RSS
TINKER BELL AND THE LEGEND OF THE NEVERBEAST

TINKER BELL AND THE LEGEND OF TH…

Fun and talented ani...

FURIOUS 7

FURIOUS 7

Dominic Torretto and...

FAST AND FURIOUS 6

FAST AND FURIOUS 6

Since their recent a...

PAIN AND GAIN

PAIN AND GAIN

Michael Bay, directo...

THE EVIL DEAD

THE EVIL DEAD

Nga producenti i hor...

THE BIG WEDDING

THE BIG WEDDING

Një kast yjesh për n...

IRON MAN 3

IRON MAN 3

Iron Man, Tony Stark...

THE GUILT TRIP

THE GUILT TRIP

Barbra Streisand e S...

PARKER

PARKER

Parker eshte nje haj...

G.I. JOE: RETALIATION

G.I. JOE: RETALIATION

Kete here G.I.Joes n...

Prev Next
Avioni i drogës, “rrëfehet” operatori i Kullës së Kontrollit    Kryeprokurori Llalla, po hetojme nje ceshtje qe do te ndryshoje te ardhmen e vendit.    Ekzekutohet tregtari i pllakave. Zbardhen konfliktet e djemve të viktimës    Durrës, plumba makinës së përgjegjësit të Ujësjellësit    Tiranë, gjimnazistja hidhet nga kati i tretë i shkollës “Aleks Buda”    Ambasadori i SHBA-së, Arvizu në Presidencë takon Nishanin    Horoskopi i dites    Pr/ligji për kreun e ILDKP, Fino: S’bëhemi bujarë me Bujarin    Horoskopi i dites    Aksident në Levan-Tepelenë, 1 i vdekur, 2 plagosen    Protesta e studentëve për diplomat, Rektorati: Së shpejti nis shpërndarja    Shkodër, pinte kafe me një mik, qëllohet me armë në tavolinë    Theth, turistët francezë zhbllokohen nga bora pas 18 orësh: Jemi mirë    Itali, i riu shqiptar ekzekutohet me plumb në ballë    “Ja si torturuan 14 nëpunës burgu deri në vdekje Karelin”    75% e fëmijëve shqiptarë përjetojnë dhunë    Gardiani: Kareli u torturua me pistoletë elektrike në Malandrino    Lufta për jetën e vajzës, familja nga Fieri apel për ndihmë    Ekzekutimi i Fiqiriut, 10 vite burg për Nazimen: Kërkoj mëshirë si fëmijë    Incidenti në Këshillin Bashkiak, Kosovrasti depoziton kallëzim penal për sekretarin    Kuçovë, e përplas automjeti, plagoset rëndë 4-vjeçari    Kosovrasti: "Të majtët" veprim të paligjshëm dhe dhunë, po përgatitet denoncimi    Përkujtohet deputeti Fatmir Xhindi    Finalizohet me sukses operacioni i koduar “Unaza”    Vidhet argjendaria në qënder të Fierit    Lushnje: Vrasje në tregun e frutave    Kapet në Vlorë skafi me 400 kg kanabis sativa    Alarmi i BB për të rinjtë shqiptarë    Kërkimet për gaz ne Adriatik    Durrës, taksisti merret peng dhe i pritet veshi, autori në kërkim
Log in
x
or
Register
x
or

A+ A A-

THE GUILT TRIP Featured

THE GUILT TRIP

Barbra Streisand e Seth Rogen në një udhëtim së bashku! Për tetë ditë, tre mijë milje të cilat afrojnë këta dy aktorë, ajo në rolin e nënës dhe ai në rolin e djalit. Diva Barbra Streisand e simpatiku Seth Rogen qëndrojnë në krah të njëri tjetrit në komedinë “The Guilt Trip”.

Filmi i studios Paramount Pictures është shkruar nga Dan Fogelman i cili ka shkruar edhe skenarin e filmit “Crazy Stupid Love” dhe drejtuar nga regjisorja Anne Fletcher, njëherësh aktore dhe koreografe, por e njohur si regjisore në filmat “Step Up”(2006), 27 Dresses (2008) dhe “The Proposal” (2009).

Seth Rogen interpreton një krijues që ndërmerr një udhëtim mjaft të rëndësishëm për karrierën e tij. Gjatë njkë ndalese në shptëinë e nënës së tij, ai vendos që ta ftojë në udhëtim. Sa më shumë që zgjat udhëtimi aq më shumë që të dy kuptojnë se kanë mjaft të përbashkëta. Dhe sigurisht një surprizë nuk do të mungojë në fund të këtij udhëtimi. Skenaristi Fogelman është shprehur në media se e ka shkruar skenarin pasi një udhëtimi të vërtetë me nënën e tij.

“The Guilt Trip”  është një film udhëtimi plot humor dhe cifti Barbra Streisand dhe Seth Rogen është vlerësuar si një cift mjaft simpatik në ekranin e madh.

Zhanri: Komedi
Regjia: Anne Fletcher
Skenari: Dan Fogelman
Aktorë: Barbra Streisand, Seth Rogen, Brett Cullen, Colin Hanks, Adam Scott, Miriam Margolyes, Kathy Najimy, Nora Dunn, Yvonne Strahovski
Kohëzgjatja: 95 min
Kompania: Paramount Pictures

Media

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

back to top