Menu
RSS
TINKER BELL AND THE LEGEND OF THE NEVERBEAST

TINKER BELL AND THE LEGEND OF TH…

Fun and talented ani...

FURIOUS 7

FURIOUS 7

Dominic Torretto and...

FAST AND FURIOUS 6

FAST AND FURIOUS 6

Since their recent a...

PAIN AND GAIN

PAIN AND GAIN

Michael Bay, directo...

THE EVIL DEAD

THE EVIL DEAD

Nga producenti i hor...

THE BIG WEDDING

THE BIG WEDDING

Një kast yjesh për n...

IRON MAN 3

IRON MAN 3

Iron Man, Tony Stark...

THE GUILT TRIP

THE GUILT TRIP

Barbra Streisand e S...

PARKER

PARKER

Parker eshte nje haj...

G.I. JOE: RETALIATION

G.I. JOE: RETALIATION

Kete here G.I.Joes n...

Prev Next
Avioni i drogës, “rrëfehet” operatori i Kullës së Kontrollit    Kryeprokurori Llalla, po hetojme nje ceshtje qe do te ndryshoje te ardhmen e vendit.    Ekzekutohet tregtari i pllakave. Zbardhen konfliktet e djemve të viktimës    Durrës, plumba makinës së përgjegjësit të Ujësjellësit    Tiranë, gjimnazistja hidhet nga kati i tretë i shkollës “Aleks Buda”    Ambasadori i SHBA-së, Arvizu në Presidencë takon Nishanin    Horoskopi i dites    Pr/ligji për kreun e ILDKP, Fino: S’bëhemi bujarë me Bujarin    Horoskopi i dites    Aksident në Levan-Tepelenë, 1 i vdekur, 2 plagosen    Protesta e studentëve për diplomat, Rektorati: Së shpejti nis shpërndarja    Shkodër, pinte kafe me një mik, qëllohet me armë në tavolinë    Theth, turistët francezë zhbllokohen nga bora pas 18 orësh: Jemi mirë    Itali, i riu shqiptar ekzekutohet me plumb në ballë    “Ja si torturuan 14 nëpunës burgu deri në vdekje Karelin”    75% e fëmijëve shqiptarë përjetojnë dhunë    Gardiani: Kareli u torturua me pistoletë elektrike në Malandrino    Lufta për jetën e vajzës, familja nga Fieri apel për ndihmë    Ekzekutimi i Fiqiriut, 10 vite burg për Nazimen: Kërkoj mëshirë si fëmijë    Incidenti në Këshillin Bashkiak, Kosovrasti depoziton kallëzim penal për sekretarin    Kuçovë, e përplas automjeti, plagoset rëndë 4-vjeçari    Kosovrasti: "Të majtët" veprim të paligjshëm dhe dhunë, po përgatitet denoncimi    Përkujtohet deputeti Fatmir Xhindi    Finalizohet me sukses operacioni i koduar “Unaza”    Vidhet argjendaria në qënder të Fierit    Lushnje: Vrasje në tregun e frutave    Kapet në Vlorë skafi me 400 kg kanabis sativa    Alarmi i BB për të rinjtë shqiptarë    Kërkimet për gaz ne Adriatik    Durrës, taksisti merret peng dhe i pritet veshi, autori në kërkim
Log in
x
or
Register
x
or

A+ A A-

Horoskopi i dites

Horoskopi i dites Horoskopi i dites

Horoskopi i dites

Dashi

Do të jeni pak konfuzë dhe nuk do të dini të reagoni ndaj një të papriture. Në fushën e ndjenjave nëse jeni vetëm duhet të bëni një zgjedhje.

Demi

Padurimi juaj do t’ju shtyjë të bëni hapa të pakontrolluara. Në punë do të jeni të hapur ndaj çdo problemi që do t’ju dali.

Binjakët

Duhet t’i kushtoni me shumë vëmendje të dashurve tuaj dhe familjes. Në punë do të gjeni mundësi të reja për tu ndierë më të kënaqur.

Gaforrja

Në këtë fazë do të përfshiheni nga emocione të forta. Në punë do të jeni të përpiktë dhe do të vini gjithçka në vendin e vetë.

Luani

Një ftesë do t’ju bëjë pak nervozë, por duhet të pranoni sepse gjithçka ka të bëjë me punën. Në dashuri nuk duhet të jeni impulsiv.

Virgjëresha

Do të jeni të shqetësuar për një lajmë nga aspekti profesionalë që vonon të vijë. Në fushën e ndjenjave do të përmirësoni situatën.

Peshorja

Do të keni fazë impenjative në aspektin profesional. Në fushën e ndjenjave do të kaloni momente të këndshme mes miqsh.

Akrepi

Yjet ju këshillojnë të mos impononi vullnetin tuaj në aspektin profesionalë, nëse do të tregoheni të duruar gjithçka do të shkojë mirë.

Shigjetari

Sot kushdo që do t’ju rrethojë nuk do të kuptojë gjendjen tuaj shpirtërore. Në punë nuk duhet të sforcoheni për të marrë iniciativa.

Bricjapi

Sot yjet ju këshillojnë të qetësoheni dhe të mos merrni vendime të rëndësishme. Në jetën private nuk do të merrni mendimin e askujt.

Ujori

Partneri do të vëri në provë të gjitha gjërat që do të thoni. Në kohen e lirë do t’i dedikoheni një projekti të rëndësishëm.

Peshqit

Këtë periudhë do të ndiheni të lodhur dhe të motivuar në ambientin e punës, por duhet t’i jepni vetes forcë për t’ia dalë.

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

back to top