Menu
RSS
TINKER BELL AND THE LEGEND OF THE NEVERBEAST

TINKER BELL AND THE LEGEND OF TH…

Fun and talented ani...

FURIOUS 7

FURIOUS 7

Dominic Torretto and...

FAST AND FURIOUS 6

FAST AND FURIOUS 6

Since their recent a...

PAIN AND GAIN

PAIN AND GAIN

Michael Bay, directo...

THE EVIL DEAD

THE EVIL DEAD

Nga producenti i hor...

THE BIG WEDDING

THE BIG WEDDING

Një kast yjesh për n...

IRON MAN 3

IRON MAN 3

Iron Man, Tony Stark...

THE GUILT TRIP

THE GUILT TRIP

Barbra Streisand e S...

PARKER

PARKER

Parker eshte nje haj...

G.I. JOE: RETALIATION

G.I. JOE: RETALIATION

Kete here G.I.Joes n...

Prev Next
Avioni i drogës, “rrëfehet” operatori i Kullës së Kontrollit    Kryeprokurori Llalla, po hetojme nje ceshtje qe do te ndryshoje te ardhmen e vendit.    Ekzekutohet tregtari i pllakave. Zbardhen konfliktet e djemve të viktimës    Durrës, plumba makinës së përgjegjësit të Ujësjellësit    Tiranë, gjimnazistja hidhet nga kati i tretë i shkollës “Aleks Buda”    Ambasadori i SHBA-së, Arvizu në Presidencë takon Nishanin    Horoskopi i dites    Pr/ligji për kreun e ILDKP, Fino: S’bëhemi bujarë me Bujarin    Horoskopi i dites    Aksident në Levan-Tepelenë, 1 i vdekur, 2 plagosen    Protesta e studentëve për diplomat, Rektorati: Së shpejti nis shpërndarja    Shkodër, pinte kafe me një mik, qëllohet me armë në tavolinë    Theth, turistët francezë zhbllokohen nga bora pas 18 orësh: Jemi mirë    Itali, i riu shqiptar ekzekutohet me plumb në ballë    “Ja si torturuan 14 nëpunës burgu deri në vdekje Karelin”    75% e fëmijëve shqiptarë përjetojnë dhunë    Gardiani: Kareli u torturua me pistoletë elektrike në Malandrino    Lufta për jetën e vajzës, familja nga Fieri apel për ndihmë    Ekzekutimi i Fiqiriut, 10 vite burg për Nazimen: Kërkoj mëshirë si fëmijë    Incidenti në Këshillin Bashkiak, Kosovrasti depoziton kallëzim penal për sekretarin    Kuçovë, e përplas automjeti, plagoset rëndë 4-vjeçari    Kosovrasti: "Të majtët" veprim të paligjshëm dhe dhunë, po përgatitet denoncimi    Përkujtohet deputeti Fatmir Xhindi    Finalizohet me sukses operacioni i koduar “Unaza”    Vidhet argjendaria në qënder të Fierit    Lushnje: Vrasje në tregun e frutave    Kapet në Vlorë skafi me 400 kg kanabis sativa    Alarmi i BB për të rinjtë shqiptarë    Kërkimet për gaz ne Adriatik    Durrës, taksisti merret peng dhe i pritet veshi, autori në kërkim
Log in
x
or
Register
x
or

A+ A A-
TINKER BELL AND THE LEGEND OF THE NEVERBEAST

TINKER BELL AND THE LEGEND OF THE NEVERBEAST

Fun and talented animal fairy Fawn believes you can't judge a book by its cover, or an animal by its fangs, so she befriends a huge and mysterious creature known as the NeverBeast.

  1. With Video
  2. Mixed
  3. Politics
  4. World
  5. Sports
TINKER BELL AND THE LEGEND OF THE NEVERBEAST

TINKER BELL AND TH…

Fun and talented animal fairy Fawn believes y...

FURIOUS 7

FURIOUS 7

Dominic Torretto and his crew thought they le...

FAST AND FURIOUS 6

FAST AND FURIOUS 6

Since their recent adventures have spent time...

PAIN AND GAIN

PAIN AND GAIN

Michael Bay, director of the movie "Transform...

Kostumi më seksi i Jennifer Lawrence

Kostumi më seksi i…

Jennifer Lawrence ka treguar format e saj tru...

Alberie Hadërgjonaj me flokë të shkurtër

Alberie Hadërgjona…

Këngëtarja kosovare Albërie Hadërgjonaj vjen ...

Agdal: Me modelet e reja abuzohet seksualisht

Agdal: Me modelet …

Modelja dhe aktorja e njohur, Nina Agdal, ka ...

Scarlet Johansson konfirmon romancën me Romain Dauriac

Scarlet Johansson …

Bukuroshja Scarlett Johannson ka konfirmuar s...

Reforma territoriale, Fino: Të hënën mblidhet komisioni

Reforma territoria…

Bashkëkryetari i komisionit të Reformës Zgjed...

Ndarja territoriale, komisioni shtyhet edhe 2 muaj, PD: Destabilitet

Ndarja territorial…

Konferenca e Kryetarëve vendosi sot me votat ...

Katalizatori i sigurisë evropiane

Katalizatori i sig…

Aneksimi i Krimesë nga Rusia dhe kërcënimet e...

Ndarja territoriale, Meta- Opozitës: Reflekto deri të enjten, mos abuzo

Ndarja territorial…

Një ditë para mbledhjes së Konferencës së kry...

Gjermani, kapen 5.6 ton marijuanë shqiptare, ishte fshehur në blloqe graniti

Gjermani, kapen 5.…

Autoritetet policore të Bavarisë në Gjermani,...

Vizita e Obamës në Azi, në fokus marrëveshja e Trans-Paqësorit

Vizita e Obamës në…

Pas përfundimit të luftës në Irak dhe pakësim...

Indonezi, pasagjeri tenton të rrëmbejë avionin

Indonezi, pasagjer…

 Një pasagjer është arrestuar në Indonez...

Tragjedia në traget, “heroina” që dha jetën për të shpëtuar studentët

Tragjedia në trage…

Në raste tragjedish ka gjithnjë edhe heronj. ...

Përfundon maratona e Bostonit, amerikani dhe keniania fitues

Përfundon maratona…

Atleti amerikan Meb Keflezigiu për meshkujt d...

Vllaznia rimerr vendin e 6

Vllaznia rimerr ve…

Vllaznia mposhti 2-0 skuadrën e Lushnjës në “...

F1, Hamilton fiton edhe në Bahrein

F1, Hamilton fiton…

Dy pilotët e Mercedes dominojnë tërësisht Çmi...

Çelsi fiton "in-extremis", shpreson edhe Fenerbaçe

Çelsi fiton "…

Ndoshta nuk ka qenë spektakli i Championsit, ...

Last News

Vatican: Pope chose a new Council of Cardinals

04 April, 2015

Vatican: Pope chose a new …

Pope Francis has created a new council to assist in reforming the Catholic Churc...

Released four journalists kidnapped in Syria

04 April, 2015

Released four journalists …

Four Italian journalists who were taken hostage in Syria, have been released. Th...

The "Magnitski" affair, Washington sanctioned 18 people

04 April, 2015

The "Magnitski" …

US has sanctioned 18 people, mostly Russian officials suspected death of lawyer ...

Drug users, Boçi: Over 30% of them with Hepatitis C

04 April, 2015

Drug users, Boçi: Over 30%…

Use of drugs in our country is becoming a serious problem. According to the depa...

Corruption with permits of convicts, heard wiretaps of former prison director

04 April, 2015

Corruption with permits of…

Former Director of Prison St. Nicholas in Lezha, Valentin Miri, arrested for cor...

Minister Halimi: Ready reform of legal aid, in any city free lawyer

04 April, 2015

Minister Halimi: Ready ref…

Justice Minister Eduard Halimi announces completion of the reform of legal aid, ...

Tirana Municipality investments in infrastructure

04 April, 2015

Tirana Municipality invest…

Municipality of Tirana following investments in infrastructure with best standar...